Firma BLUE LINE istnieje na rynku już od ponad 20 lat

      W tym czasie prowadziliśmy różnego rodzaju działalność produkcyjno-usługowo-handlową m.in. zakład krawiecki, hurtownię odzieży i artykułów BHP. Wraz ze zmieniającymi się wymogami rynku stopniowo zmieniał się również profil naszej działalności a wachlarz świadczonych przez nas usług znacznie się poszerzył. Od 2 lutego 1999 roku " Blue Line" s.c. zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Jej działalność związana była z kontynuacją produkcji opakowań, a następnie spółka rozpoczęła działalność w zakresie usług leasingowych związanych z autobusami i autokarami oraz innych usług finansowych. Równolegle wprowadzono sprzedaż pojazdów mechanicznych -autobusy, ciągniki siodłowe, naczepy.
      W 2002 roku Blue Line, jako uzupełnienie prowadzonej działalności, rozpoczęła sprzedaż farb przemysłowych i sklejki na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. W lutym 2004 roku firma rozpoczęła produkcję elementów konstrukcyjnych maszyn i urządzeń, w tym na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego - autobusów. Całość zakresu działania spółki jest systematycznie rozwijana. Firma działa głównie na rynku krajowym i skutecznie pozyskuje swoich klientów. Firma prowadzi sprzedaż za gotówkę, przelew, natomiast sprzedaż autobusów dodatkowo poprzez sprzedaż na raty, leasing, dzierżawę.
      Klientami firmy Blue Line są głównie firmy, dlatego marketing naszych usług w tym przypadku skierowany prosto do konkretnych odbiorców. Przede wszystkim są to specjalne rabaty, uproszczone procedury czy nawet pierwszeństwo w obsłudze. Znajomość odbiorców i długoletnia współpraca z nimi sprzyja wszelkiego rodzaju działaniom marketingowym firmy, gdyż doskonale wiadomo co dana firma preferuje oraz czego oczekuje od Blue Line. Głównymi odbiorcami usług są przedsiębiorstwa, firmy związane z przemysłem motoryzacyjnym (produkty wypalarki laserowej, sklejki, farby, farby proszkowe, materiały ścierne ) oraz przedsiębiorstw, dla których Blue Line produkuje opakowania tekturowe (przemysł spożywczy, obuwniczy, meblarski, oświetleniowy).
      O jakości świadczonych usług może decydować fakt, iż firmie przybywa ciągle nowych klientów, natomiast dotychczasowi są lojalni oraz w pełni usatysfakcjonowani dotychczasową współpracą. Kolejnym atutem jest stale rosnąca ilość świadczonych przez firmę usług co odzwierciedla zmieniające się trendy na rynku. Firma stale rozpoznaje potrzeby klientów oraz regularnie prowadzi badania rynkowe. Dzięki ciągłym inwestycjom w park maszynowy możliwe staje się szybkie i precyzyjne wykonywanie detali techniką laserową. Blue Line nie ma wyodrębnionej komórki do spraw marketingu ale wie, że wysoka jakość świadczonych usług, dbałość o interesy klientów oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza to najlepszy sposób na promocję produktów firmy. Bardzo ważną cechą jest jakość oferowanych przez nas produktów jak również zadowolenie klienta i w pełni możliwa obsługa i fachowe doradztwo!
      Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy i do skorzystania z naszej oferty!


Obecnie nasza oferta obejmuje:

- handel artykułami dla przemysłu maszynowego i samochodowego (farby proszkowe, farby ciekłe, sklejki, materiały ścierne)

- cięcie laserowe elementów metalowych
- produkcja opakowań tekturowych
- sprzedaż autobusów SOLBUS
- usługi finansowe: leasing, faktoring


BLUE LINE Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie,
01-991 Warszawa, ul.Heroldów 5A
Oddział w Łańcucie,
37-100 Łańcut, ul.Podzwierzyniec 78

Image 02


NIP: 815-15-54-781,
REGON: 690678495,
Sąd Rejonowy dla m.st.Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS nr 0000106249
Kapitał zakładowy: 1.900.000,00 PLN.